Szemcseszóró (sörétező)

Munkatársat keresünk Sörétező munkakörbe.

Feladatok:

 Fémtermékek rozsdával szembeni ellenálló felületének kialakítására szolgáló, szemcseszóró berendezések kezelése és felügyelete.

A tevékenységhez használt gépek, berendezések üzemi naplóban történő vezetése.

Elvárások:

Általános iskolai végzettség

pontosság, megbízhatóság

csapatorientáltság, együttműködési képesség

a munkakörre vonatkozó egészségügyi alkalmasság

 Előny:

szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

hosszútávú munkalehetőség

versenyképes juttatási csomag

utazási és étkezési hozzájárulás, béren kívüli juttatási rendszer

munkaruha ellátás

barátságos munkakörnyezet

munkásszálló

munkaidő beosztás: egy műszak, hétköznapi munkavégzés

Munkavégzés helye: Dunakeszi

Kezdés: azonnal