Rajztárkezelő és szabványügyi ügyintéző

Munkatársat keresünk Rajztárkezelő és szabványügyi ügyintéző munkakörbe.

Feladatok:

A Társaság rajztárában lévő műszaki dokumentumok, pl. rajzok, darabjegyzékek, leírások, technológiai dokumentációk, stb. ISO eljárás szerinti, rendszerezett tárolása, kiadása, visszavonása.

A rajztárba leadott rajzok és egyéb dokumentumok ISO eljárás szerinti kezelése, nyilvántartásba vétele, megfelelő példányszám előállítása, elektronikus nyilvántartása, dokumentált kiadása.

A Társaság dokumentációs rendszerének folyamatos karbantartása, auditok alkalmával, annak bemutatása.

A rajztár folyamatos működéséhez szükséges papír és kellékanyagok biztosítása, a szükséges anyagok igénylésének összeállításával.

Szabványtár kezelése.

Hazai és nemzetközi szabványok, katalógusok biztosítása, nyilvántartása, és elosztása.

Módosítások, hatálytalanítások követése és végrehajtása a szabványügyi közlöny alapján.

Rajzok ellenőrzése az alkalmazott szabványok megfelelőssége szempontjából.

Elvárások:

legalább középfokú végzettség

pontosság, precizitás

együttműködési képesség

alapvető számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, levelezőprogram, hálózatkezelés)

Előnyt jelent:

műszaki végzettség

hasonló területen szerzett tapasztalat

Dunakeszi lakóhely

Munkaszerződés típusa: határozott idejű

Munkavégzés helye: Dunakeszi

Kampány filmünk: https://www.youtube.com/watch?v=PkW117BRb70&t=19s