Gépkocsi vezető

Munkatársat keresünk Gépkocsi vezető munkakörbe.

Feladatok:

• Társasági személygépkocsi vezetése, az Ügyvezető Igazgató szállítása
• A gépkocsi külső, belső tisztántartása
• A gépkocsi üzemanyag feltöltése
• A gépkocsi műszaki állapotának figyelemmel kísérése
• Parkolások megfelelő intézése, bizonylatok gyűjtése, dokumentálása
• Esetenkénti beszerzési, kézbesítési feladatok

Elvárások:

 legalább középfokú végzettség
• legalább 5-10 év hasonló területen szerzett tapasztalat
• balesetmentes, biztonságos, magabiztos vezetéstechnika
• pontosság, precizitás
• kiváló időgazdálkodás
• megbízhatóság, lojalitás
• kiváló országismeret
• udvarias, visszafogott személyiség
• gördülékeny, határozott, de udvarias kommunikációs készség
• együttműködési képesség
• nem dohányzó

Előnyt jelent:

• Dunakeszi lakóhely
• érvényes PÁV 1 alkalmassági vizsga

Munkavégzés helye: Országos

Kampány filmünk: https://www.youtube.com/watch?v=PkW117BRb70&t=19s