Projektmenedzser

Munkatársat keresünk Projektmenedzser munkakörbe.

Feladatok:

  • Nagy értékű új vasúti jármű (vasúti személykocsi, motorvonat, villamos) gyártás projektek vezetése
  • Vasúti jármű felújítási, karbantartási projektek vezetése

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség (gépész, villamos, műszaki menedzser)
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban, írásban)
  • MS programok felhasználó szintű használata
  • Ipari gyártócégnél szerzett tapasztalatok
  • Kiváló szervezői képesség
  • Gördülékeny, határozott, de udvarias kommunikációs készség szóban, írásban egyaránt
  • Pontosság, precizitás
  • Együttműködési képesség

Előnyt jelent:

  • Projektmenedzseri munkakörben szerzett több éves gyakorlat
  • MS Project ismerete
  • Német nyelvtudás
  • Kontrolling alapismeretek
  • Valamilyen vállalati ERP rendszer ismerete
  • Dunakeszi lakóhely

Munkavégzés helye: Dunakeszi

Kampány filmünk: https://www.youtube.com/watch?v=PkW117BRb70&t=19s