Fényező

Munkatársat keresünk Fényező munkakörbe.

Feladatok:

Kötött pályás járművek gyártása, javítása, szerelése során az érvényes technológiai előírások és a gyártási, műszaki dokumentáció alapján fényező munkálatainak elvégzése, munkájának visszaellenőrzése.

A kezelendő felületek előkészítése, a zsír- és egyéb szennyeződések, valamint a rozsda eltávolítása;

Vasúti személykocsik, teherkocsik és egyéb kapcsolódó felületek festése, lakk- és egyéb védőbevonat felvitele;

Festék, valamint védő zománc- vagy lakkbevonat felvitele vasúti személykocsik, teherkocsik és egyéb kapcsolódó felületekre, többnyire kézi festékszóró berendezés segítségével;

Grafiti eltávolítás festéssel.

Vasúti kocsi teljes belső mázolása.

Vasúti kocsi teljes külső színezése.

Vasúti kocsiszekrény csiszolása.

Vasúti kocsi feliratozása.

Vasúti kocsi kittelése.

Vasúti kocsiablak mázolása.

Vasúti kocsik fújás előkészítése (csomagolás).

Vasúti kocsik színre fújása.

Alvázfújás.

Kötött pályás járművekről leszerelt homlok- és feljárjó ajtók, illetve egyéb leszerelt alkatrészek felületének fényezésre előkészítése, színterv szerinti fényezés elkészítése.

Elvárások:

szakirányú szakmunkás bizonyítvány

együttműködési képesség

pontosság, precizitás

Amit kínálunk:

hosszútávú munkalehetőség

versenyképes juttatási csomag

utazási és étkezési hozzájárulás, béren kívüli juttatási rendszer

munkaruha ellátás

barátságos munkakörnyezet

munkásszálló

munkaidő beosztás: egy műszak, hétköznapi munkavégzés

Előny: vasúti járműjavítás területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Dunakeszi