Informatikus

Munkatársakat keresünk informatikus munkakörbe.

Feladatok:

·         A Társaság munkatársainak informatikai támogatása

·         Számítógépek összeszerelése, telepítése, konfigurálása

·         Rendszer- és  hálózatüzemeltetésében, illetve bővítésében való részvétel

·         Árajánlatok kérése és az ajánlatok összefogása informatikai beszerzések esetén

·         Rendszerdokumentáció naprakészen való tartása

·         Informatikai szabályzatok kidolgozásában való közreműködés

·         Kapcsolattartás külső partnercégekkel

Elvárások:

·         Középfokú szakirányú végzettség

·         Informatikai üzemeltetésben szerzett legalább 3 éves munkatapasztalat

·         Irodai alkalmazások magas szintű ismerete (MS Word, MS Excel)

·         Hálózatépítési és üzemeltetői ismeretek

·         Windows File szerveren való jogkiosztás

·         Szerverüzemeltetési ismeretek

·         Dokumentációírási készség

·         Együttműködési képesség

·         Legalább műszaki angol nyelvtudás (szövegértés)

·         Kiváló kommunikációs készség szóban, írásban egyaránt

·         Pontosság, precizitás

Előnyt jelent:

·         Felsőfokú szakirányú végzettség vagy folyamatban lévő szakirányú tanulmányok

·         Lotus Notes környezet támogatásában szerzett tapasztalat

·         QAD vállalatirányítási rendszer támogatásában szerzett tapasztalat

·         Virtuális szerverkörnyezet üzemeltetésében szerzett tapasztalat

·         Dunakeszi lakóhely

Munkavégzés helye: Dunakeszi

Amit kínálunk:

·         hosszú távú munkalehetőség

·         szakmai fejlődési lehetőség

·         versenyképes juttatási csomag

·         barátságos munkakörnyezet

·         azonnali kezdés