Beszerző

Munkatársakat keresünk beszerző munkakörbe.

Feladatok:

  • a cég rezsianyag rendeléseinek rögzítése a vállalatirányítási rendszerben (QAD)
  • projekt anyagok operatív beszerzési feladatai: igények összesítése, rendelések kiadása és nyomon követése, számlajóváhagyás, napi kapcsolattartás a beszállítókkal
  • kiszervezett munkafolyamatok koordinálása, új források bevonása, folyamatok racionalizálása
  • szoros együttműködés a társaság más szervezeti egységeivel

Elvárások:

  • közép vagy felsőfokú közgazdasági vagy műszaki végzettség,
  • jó kommunikációs készség szóban, írásban egyaránt
  • precizitás, pontosság, terhelhetőség
  • együttműködési képesség
  • 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előny:

  • angol vagy német középfokú nyelvtudás
  • Dunakeszi lakóhely

Munkavégzés helye: Dunakeszi

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes juttatási csomag
  • barátságos munkakörnyezet
  • azonnali kezdés