Szerelőlakatos

Munkatársakat keresünk Szerelőlakatos munkakörbe a Szerviz egységünkbe.

Feladatok:

- Vasúti kocsik mechanikus meghibásodásainak feltárása és a garanciális javítások elvégzése illetve dokumentálása.

- Munkavégzés helye: elkülönített műhely a budapesti Keleti-pályaudvaron, illetve esetenként külsős helyszín.

Elvárások:

- szakirányú végzettség

- pontosság, precizitás

- együttműködési képesség

Előny:

- több éves szakmai tapasztalat

- vasúti járműjavítás területen szerzett tapasztalat

- B kategóriás jogosítvány

- hegesztői tapasztalat

Amit kínálunk:

- hosszú távú munkalehetőség

- szakmai fejlődési lehetőség

- versenyképes juttatási csomag

- utazási és étkezési hozzájárulás, béren kívüli juttatási rendszer, napidíj, BKV bérlet

- munkaruha ellátás

- kis létszámú szervizcsapatban történő munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest, Keleti-pályaudvar (esetenként külsős helyszín)