Vasútüzemi munkatárs

Munkatársat keresünk Vasútüzemi területre.

Feladatok:

A Vasútüzem egységünk mozgatja saját célú vasúti pályánkon a Társaság által gyártott és felújított kötött pályás járműveket.

A kocsik mozgatásának megkezdése előtt, valamint annak során különböző biztonsági tevékenységeket kell ellátni, például

- váltóállítás

- kocsik össze- illetve szétkapcsolása

- kocsik megfutamodás elleni biztosítása

- útátjárók biztosítása

Olyan kollégát keresünk, aki kezdetben a vasútüzemi munkavállalók segítségére lenne, hosszabb távon pedig hajlandó továbbképzéseken részt venni, hogy egyre magasabb szintű vasútüzemi feladatok ellátására is alkalmassá váljon.

Elvárások:

 pontosság, precizitás

 csapatorientáltság, együttműködési képesség

 a munkakörre vonatkozó egészségügyi alkalmasság

Előny:

 vasútüzemi szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

 hosszú távú munkalehetőség

 szakmai fejlődési lehetőség

 versenyképes juttatási csomag

 utazási és étkezési hozzájárulás, béren kívüli juttatási rendszer

 munkaruha ellátás

 barátságos munkakörnyezet

 munkásszálló

 munkaidő beosztás: munkaidőkeretben 3 hét alatt 10 (egyenként 12 órás) munkanap

Munkavégzés helye: Dunakeszi