Kontroller

Munkatársat keresünk Kontroller munkakörbe.

Feladatok:

A Társaság üzleti tervezési, statisztikai jelentési és adatszolgáltatási feladataiban való részvétel

Az üzleti tervben meghatározott társasági bevételi tervek és költségkeretek betartatásának figyelemmel kísérése, az eltérések jelzése, a terv/tény adatok legalább havi szintű kiértékelése, az eltérések elemzése, döntéshozatal előkészítése, folyamatos gördülő tervezés megvalósítása.

Eredményprognózis készítése a kontrolling és elemző rendszerek korszerű eszközeinek hatékony működtetésével.

Beszámolók elkészítésében, havi negyedéves kontrolling jelentések összeállításában részvétel.

A Társaság belső elszámolási szervezeti egységeinek meghatározása, valamint gazdálkodásuk felügyelete és támogatása, értesítésük a terv- és tényadatokról, azok rendszeres alakulásáról, a tervtől való eltérések okainak elemzése, a beavatkozást igénylő területek kijelölése.

Egyedi kalkulációk és operatív gazdasági elemzési feladatok elvégzése a költség-felhasználás hatékonyságának növelése a vezetői döntéstámogatás érdekében.

Társasági szintű naturália adatok feldolgozása és utókalkulációk készítéséhez adatszolgáltatás.

Egy termékcsoport gyártásának, javításának befejezésekor az adott termékcsoportban levő termékek tény – és tervköltségeinek összevetése, elemzése.

A projekt tervezés és beruházás-tervezés támogatása adatszolgáltatásokkal és az árazásban való közreműködés.

A statisztikai adatok folyamatos vizsgálata, elemzése.

Elvárások:

Szakirányú végzettség (pénzügy, közgazdaságtan)

Könyvelői végzettség

Excel ismeret

Angol nyelv középfokú ismerete

Pontosság, precizitás

Együttműködési képesség

Előnyt jelent:

Gyártó tevékenységet folytató cégnél szerzett tapasztalat

Dunakeszi lakóhely

Munkavégzés helye: Dunakeszi.