HR asszisztens

Munkatársat keresünk HR asszisztens munkakörbe.

Feladatok:

  • A Társaság létszámbővülésével kapcsolatos feladatainak végzése részmunkaidőben (megbeszélés szerint)
  • Asszisztensi feladatok, dokumentáció kezelése, levelezés

  • Munkavállalók munkaidő karbantartása

  • Munkába járással kapcsolatos költségtérítés elszámolása, nyilvántartása

  • Cafetéria ügyintézés

  • Irattározás

  • A humánpolitikai igazgatóság napi munkájának támogatása

  • Adatbázis létrehozása, kezelése

  • Egyéb HR feladatok végzése

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség

  • legalább 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat

  • pontosság, precizitás

  • megbízhatóság

  • igényes munkavégzés

  • kiváló időgazdálkodás

  • kiváló Excel ismeret

  • gördülékeny, határozott, de udvarias kommunikációs készség szóban és írásban

  • együttműködési képesség

Előnyt jelent:

  • Dunakeszi lakóhely

Munkavégzés helye: Dunakeszi.

Kampány filmünk: https://www.youtube.com/watch?v=PkW117BRb70&t=19s