CNC Gépkezelő

Munkatársat keresünk CNC Gépkezelő munkakörbe.

Feladatok:

    Kötött pályás járművek részegységeinek, alkatrészeinek javítása, felújítása során új alkatrészek gyártása az érvényes technológiai előírások és a gyártási, műszaki dokumentáció alapján CNC vezérlésű megmunkáló gépeken a forgácsolási munkálatainak elvégzése,

        Fémmegmunkáló gépek, kezelése és felügyelete,

     Különféle gépesített műveletek végzése a munkadarabok vagy gépek hibáinak felderítése és a gépek szükséges utánállítása érdekében;

        A munkadarabok esetleges hibáinak ellenőrzése,

        Kéziszerszámok segítségével az elkopott gépalkatrészek kicserélése.

        Specifikációk olvasása és értelmezése vagy szóbeli utasítások követése.

     A rábízott és általa kezelt gépek és berendezések üzemképes állapotának biztosítása, váratlan meghibásodások haladéktalan jelentése közvetlen felettese felé.

Elvárások:

           szakirányú végzettség

     CNC programozó technológus/forgácsoló/esztergályos/gépkezelő képesítés

     együttműködési képesség

     pontosság, precizitás

Előny:

           több éves szakmai tapasztalat

     vasúti járműjavítás területen szerzett tapasztalat

     Amit kínálunk:

       szakmai fejlődési lehetőség

       versenyképes juttatási csomag

       barátságos munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Dunakeszi