Igelitező (melegburkoló)

Munkatársat keresünk Igelitező munkakörbe.

Feladatok:

Kötött pályás járművek gyártása, javítása, szerelése valamint az érvényes technológiai előírások és a gyártási, műszaki dokumentáció alapján igelitező munkálatainak elvégzése, munkájának visszaellenőrzése.

Vasúti kocsik PVC padlójának javítása, szerelése.

A munkaterület felmérése;

Tervek alapján vázlat készítése, helyszíni mérések végzése;

A burkolat alatti aljzat előkészítése, a burkolandó felület előkészítése;

Vízszintes és függőleges felületre PVC burkolat készítése;

Speciális burkolat készítése (tűzvédő burkolat készítése);

A meghibásodott burkolat bontása, javítása, cserélése;

A szükséges anyagok összeállítása, és azok lefektetése a padlóra mintázat vagy más szempontok szerint;

Elvárások:

szakirányú szakmunkás bizonyítvány,

együttműködési képesség

pontosság, precizitás

Előny:

több éves szakmai tapasztalat

vasúti járműjavítás területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Dunakeszi