Alvázlakatos

Munkatársakat keresünk  Alvázlakatos munkakörbe.

Feladatok:

·    Kötött pályás járművek gyártása, javítása, szerelése során az érvényes technológiai előírások és a gyártási, műszaki dokumentáció alapján alvázlakatos munkálatainak elvégzése, munkájának visszaellenőrzése.

·         Vasúti kocsik alvázas munkáinak elvégzése (ütköző, vonó, hídlás, lépcsők karbantartása, kocsik kiemelése, bekötése).

·         Berendezések rendeltetésszerű üzemképes állapotának biztosítása, váratlan meghibásodások okainak feltárása, elhárítása, illetve felújítási munkák végzése.

·         Fémlemez vágás és átalakítás céljára történő előkészítése.

·         A termék minőségének és szerelésének ellenőrzése a műszaki leírás szerint.

·         Vasúti kocsi geometriai méreteinek ellenőrzése.

·         Vasúti kocsi ütköző méretének beállítása.

·         Vasúti kocsik pneumatikus elemeinek és mechanikus elemeinek karbantartása.

·         Légtartályok, kormányszelepek, ackermann váltók, légkibocsájtók, fékhengerek javítása

Elvárások:

  •          szakirányú szakmunkás bizonyítvány
  •           együttműködési képesség
  •           pontosság, precizitás

Előny:

  •           több éves szakmai tapasztalat
  •           vasúti járműjavítás területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Dunakeszi

Jelentkezés: A jelentkezési lap kitöltésével, vagy bejelentkezés után a jelentkezési lap módosításával.