Szerelőlakatos

Munkatársakat keresünk Szerelőlakatos munkakörbe.

Feladatok:

  •          Kötött pályás járművek gyártása, javítása, szerelése során az érvényes technológiai előírások és a gyártási, műszaki dokumentáció alapján szerelőlakatos munkálatainak elvégzése, munkájának visszaellenőrzése.
  •          Kötött pályás járművek belső, külső alkatrészeinek be- és felszerelése.
  •          A járművekről leszerelt alkatrészek javítása, fényezésre való előkészítése.
  •          Feljáróajtók, homlokajtók üvegeinek cseréje.
  •          Fülke tolóajtók javítása.
  •          Kötött pályás járművek ablakainak ki- beszerelése, üvegeik tömítéseinek cseréje.
  •          XX-80 típusú kocsik légcsatorna burkolat beszerelése, beállítása,
  •          Ülésvázak javítása, visszaszerelése.
  •          Műhelyben alkatrészek előkészítése, javítása, beszerelése.

Elvárások:

  •          szakirányú szakmunkás bizonyítvány
  •          együttműködési képesség
  •          pontosság, precizitás

Előny:

  •          több éves szakmai tapasztalat
  •          vasúti járműjavítás területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Dunakeszi

Jelentkezés: A jelentkezési lap kitöltésével, vagy bejelentkezés után a jelentkezési lap módosításával.