Minősített hegesztő

Munkatársakat keresünk Minősített hegesztő munkakörbe.

Feladatok:

  •          Kötött pályás járművek javítása, szerelése során az érvényes technológiai előírások és a gyártási, műszaki dokumentáció alapján a minősített hegesztői és szerelési munkák elvégzése, és az elvégzett munkák visszaellenőrzése.
  •          Fém alkatrészek hegesztése gázláng, villamos ív, illetve fémek egybeolvasztására szolgáló más hőforrások segítségével.
  •          Fém alkatrészek keményforrasztása.
  •         Fém alkatrészek vágása gázláng vagy villamos ív segítségével.
  •          Hegesztés előkészítés, és hegesztés utó munkálatai.
  •           Rábízott gépek, berendezések rendeltetésszerű használata, karbantartási igények jelzése közvetlen felettese felé.

Elvárások:

  •          szakirányú szakmunkás bizonyítvány,
  •          érvényes tűzvédelmi szakvizsga,
  •          hegesztői minősítés
  •          együttműködési képesség
  •          pontosság, precizitás

Előny:

  •          több éves szakmai tapasztalat
  •          vasúti járműjavítás területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Dunakeszi

Jelentkezés: A jelentkezési lap kitöltésével, vagy bejelentkezés után a jelentkezési lap módosításával.